• LIDSTVO

ZAVŘETE HRANICE A VYSTUPTE Z EVROSAJUZA. ANEBO SE NAPOSLEDY ROZHLIDNĚTE, AŤ VIDITE, JAK TU BYLO FAJNĚ

Ladislav Větvička
Červen 18, 2015
Ten svět je jakysik divny. Na hranicach stoji hordy zaplacenych, vycvičenych, dobře živenych žoldaku, a vlada čumi a čeka na přikazy z brusele.

Bandy celniku se flakaju na dalničnich najezdach a buzeruju za chybějici nalepky, misto aby už davno stali na ohrožene hranici a chranili obyvatelstvo před najezdem spořiču. Spořiči su synci, keři doma žiju za 1 dolar na den, ale odněkud zazračně našporovali 3 tisice dolaru a kupili si listek na loď. Od koho asi ty prachy dostali a jaky ukol za to maju splnit, ha?

A tež je zajimave, že když ja valim do ciziny, tak se musim naočkovat proti žlute zimnici, žlutym jatram, choleře a tyfulisu, když se vracam z ciziny, tak na letišťach prochazam dezinfekčnima roztokama, abysem do Evropy nezanesl na podražce moji buty jakusik ebolu, mersu nebo jine breberky. Když přijižďa pata kolona bojovniku, keři maju rozvratit Evropu, nikdo je neodbleši, neodvšivi, nevyleči z ajdsu ani z jinych viroz rovnikove Afriky a vypusti je mezi lidi na nadraži a naměsti.

Tuž sem si řekl, že je třeba nafotit tu moju zem, dokud je ještě fajna, na naměsťach se nerozvaluju tlupy vypasenych, pořvavajicich alfasamcu, znasilňujicich prochazejici baby, kere odevřeně sexualně provokovaly nezahalenou hlavou.

Bo mam duvodne podezřeni, že socijalistycka vlada zase zradi, tajak zradil socijalista Beneš, socijalista Gottwald aji socijalista Dubček a vpusti cizi hordy dovnitř Moravy. Tuž sem sednul na kolo a vydal se od hranice Dolniho Rakuska až po hranice Slezska, abych zaznamenal, jak to tady vypada, aby měly děcka na co vzpominat, až nas multykulturni kolaboranti zradi a vpusti tu sebranku ku nam dodom.

 

Tady je instruktažni seznam zakazanych napoju. Až přide muslim, namnoži se a začne řvat, že ho to uraža, bude na pivo zavedena zvlaštni daň za piti nečisteho napoja.

 

Zaplatili tisice dolaru za převoz přes moře, to byzme mohli zřidit převozniky, ať z teho mame tež jakesik valuty, ni?

 

Kura, ten Baťuv kanal vypada fajně. A kvuliva temu protestovali ti zeleni ekoteroristi? Toto ma rozvratit a zničit krajinu? Je zajimave, že zeleni ekoteroristi su podle statystyk největši kamoši přisunu teroristu opravdovych. Asi se vzajemně inspiruju. Ono se neni čemu divit, aji narodni socialisti se teho od socijalistu internacionalnich hodně naučili.

 

Večery na kanale su tež fajne.

 

A co deprem ty rana, když vas čeka vychlazeny škopek! Ale to socani spolu s muslimakama tež zakažu. Alkohol budu prodavat enem certyfykovane obchody a před dvanactu rano bude zakaz prodeja.

 

Morava je nadherna země. V minulosti v boji za jeji svobodu zahynulo aji mnoho Čechu.

 

Ale jak se zda, někteři Češi zas přežili. Neuvěřitelny narod. Každu valku začne na straně agresora, konči ju na straně vitěza...

 

Su lidi, keři by snad ani neměli rukovat. Vždyť oni už v občance maju napsane, jak to dopadne!

 

Dalši ukazka typickeho Moravaka. Začne si vyskakovat, až už je po všem a pak se divi. Padnut den po valce, to je jak emigrovat 1.1.1990.

 

Ale jinak su Moravci fajni. Maju sexistycky smysl pro humor, keremu nemožu rozumět ani susedi z Polska a Slovenska, natož pak synci z džungle.

 

 

Maju švarne převoznice, kere se brzy stanu oběti hromadneho znasilňovani.

 

Maju opravene baraky a fajne zahradky, ne jak ty přistěhovalecke hovada v Sudetach.

 

Maju naboženske fanatyky, keři chodili po dvojicach. Jeden učil psat, druhy čist, bo tu prosazovali bulharštinu.

 

Maju hezke kulturni pamatky, ale ty budu zbulane, bo pata kolona nema rada cizi pamatky. U nich tež žadne nesu, a když su, odstřeli se do vzduchu.

 

Ale po pravdě řečene, škoda teho nebude. Komu tež prospivaju take slupy, na kterych su graffiti? A v čase, kery by se ztracal při udržbě takych slupu se budu Moravci moct v klidu věnovat modlitbam a rozjimani.

 

 

 

Na Hane byvaju Hanaci. Su to dobromyslni, spořivi lidi, keři si stavjaju jednoduche, architektonycky hodnotne, neokazale domečky.

 

Aji mosty umi fajně stavjat. Enem ta hanacka vodka někdy miva vliv na konečne dyspozice postavenych objektu...

 

...hezky minaret. Minaret středomoravskeho typu.

 

Pěkna země, co? Tuž dobru noc. A ne aby se vam všecko pomotalo v hlavě tajak na obrazku. Ten, kdo se dere přes hranicu, nemusi mět dobre umysly, i když nema sebu tank, ale zatim enem holu dupu a napřaženu ruku.

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, na trase podel Moravy, Bečvy a Odry.

 

Ohodnoťte tento článek!

KOMENTÁŘE

PODOBNÉ ČLÁNKY