• ZVĚŘ

VELKÁ JARNÍ SOUTĚŽ PRO VŠECHNY PEJSKAŘE A JEJICH PŘÍZNIVCE

Hedvika Zídková
Květen 26, 2015
„Udělejte prosím také nějakou soutěž pro nás pejskaře”, přesně tato věta se s různými obměnami opakuje v téměř každém druhém dopisu, který do naší redakce dorazí.

A proto vám dnes přinášíme Velkou jarní soutěž s tématickým názvem “O nejkrásnější psí hovínko”!

 

 

Ptáte se, proč zrovna psí hovínka?

Takové hovínko je totiž jednou z hlavních věcí, kterou se může hrdý majitel pejska pochlubit. Ne nadarmo jej proto nechává ke shlédnutí a k pokochání se ostatním spoluobčanům.

Tu v trávě, jindy třeba na chodníku…

Není krásnějšího pohledu, než na ještě teplé a čerstvě kouřící psí hovínko. A pokud máte ten den obzvlášť velké štěstí, možná se vám povede i vyzkoušet jeho konzistenci.

 

Nebojte se uměleckých filtrů

 

Po celý následující týden nám tedy můžete zasílat fotografie hovínek vašich psích miláčků, a pokud budou snímky vyvedené, určitě je zveřejníme. Konečného vítěze pak vyberou hlasováním naši čtenáři.

Na výherce pak čeká jedno profesionální odčervení pro jeho psího přítele (bude mu zasláno poštou na udanou adresu).

Fotografie nám zasílejte do 7. června pomocí formuláře zde.

(V poznámce prosím uveďte jméno pejska a místo vyfocení!)

 

Jedině s digitální zrcadlovkou budou vaše snímky perfektní

 

Rady a tipy pro skvělé snímky

Zvažte pořízení digitální zrcadlovky s odpovídajícím světelným objektivem, pouze tak budou vaše snímky vypadat profesionálně.

Pamatujte, že základem pro dobrou fotografii jsou světelné podmínky. Světlo by nemělo být moc ostré, foťte tedy nejlépe brzy ráno nebo těsně před západem slunce.

Zvolte odpovídající hloubku ostrosti (pokud to váš fotoaparát dovoluje). Hlavní objekt pak bude “vypíchnut” se současně rozostřeným pozadím.

Nebojte se softwarových filtrů, mohou snímku přidat na umělecké hodnotě.

 

AKTUALIZACE:

Vážení čtenáři,

velice si vážíme vašeho zájmu o Velkou jarní soutěž. Chtěli jsme vás ale požádat, abyste nám neposílali snímky, které se nevztahují k jejímu tématu. Sešly se nám stovky fotografií, za což vám samozřejmě velmi děkujeme, ale například kozí bobky do soutěže s podtitulem "O nejkrásnější psí hovínko" opravdu NEPATŘÍ!

Děkujeme za pochopení, redakce.

 

 

Ohodnoťte tento článek!

KOMENTÁŘE

PODOBNÉ ČLÁNKY