• LIDSTVO

POTVRZENO! VAŠE POVAHOVÉ RYSY JIŽ PŘED NIKÝM NEUTAJÍTE

Clarisa de Casta
Duben 17, 2015
Zřejmě jste nevěděli, že v délce vašich prstů se naprosto přesně odráží i vaše povaha a charakter. Přesně s tímto závěrem byl zakončen dlouhodobý výzkum anglických vědců.

Tým profesora Jonathana Froga totiž porovnal výsledky měření prstů s psychologickými vyšetřeními u více než 2 tisíců dobrovolníků z celé Evropy a zjistil, že délka prstů má přímou souvislost s lidskou osobností.

Členění povahových typů dle délky prstů I Autor: Emil Jestřáb

A

Zjistilo se, že lidé, jejichž prsteník je delší než ukazovák, jsou zpravidla velmi pěkného vzhledu. Vyzařuje z nich charizma, které je pro jejich okolí neodolatelné. Mimoto jsou o dost rozhodnější a agresivnější než zbylé dva typy. Mají zkrátka “tah na branku”.

Profese typické pro povahový typ A: letec, ředitel firmy, manažer v reklamě, pojišťovací agent apod.

Vědci též zjistili, že lidé s delšími prsteníky vydělávají daleko více peněz, než jejich kolegové.

B

Lidé s delšími ukazováky než prsteníky mají zdánlivě silné sebevědomí, kterým ale zpravidla maskují svou slabost. Často jsou narcisističtí a arogantní. Mají rádi svůj klid a při odpočinku nesnesou vyrušování.

Profese typické pro povahový typ B: umělec, designér, pracovník v reklamě, módní návrhář, vědec apod.

Když dojde na vztahy, nejsou typem lidí, kteří by udělali první krok. Na druhou stranu však vždy uvítají a přijmou pozornost, které se jim dostane.

C

Lidé, kteří mají délku prsteníku a ukazováku stejnou, jsou mírumilovní, milující a cítí se nepohodlně, když se ocitnou uprostřed nějakého konfliktu. Jsou organizovaní a s každým chtějí dobře vycházet.

Profese typické pro povahový typ C: lékař, zdravotní sestra, prodavačka, učitelka apod.

Další jejich charakteristikou je, že ve vztazích se snaží být vůči svému partnerovi věrní, tolerantní a starostliví.

 

Ohodnoťte tento článek!

Anketa

Jaký jste povahový typ?

KOMENTÁŘE

PODOBNÉ ČLÁNKY