• LIDSTVO

NENECHÁVEJTE SVÉ DĚTI OČKOVAT! NAROSTE JIM PEŘÍ

Hedvika Zídková
Duben 28, 2015
Očkování dětí nezpůsobuje pouze médii tolik propíraný autismus. Martínkovi, 4letému chlapci z Frýdku-Místku, se totiž po očkování proti běžné ptačí chřipce začalo na některých částech těla objevovat peří.

Podle námi oslovených lékařů, kteří se očkováním dětí zabývají, ale není Martínkův případ až tak výjimečný. 

Ludmila Ekelová vede ordinaci pro dospělé, ale vyhledávají ji i matky s dětmi. Je totiž naší uznávanou expertkou na vedlejší účinky očkování. Jaký je její názor na vakcinaci proti ptačí chřipce?

 

Lékařka Ludmila Ekelová, známá bojovnice proti vakcinaci 

 

Kdy jste se začala zajímat o vedlejší účinky tohoto očkování?

Bohužel po osobní zkušenosti z rodiny. Můj syn měl také velmi silnou patologickou reakci. Týden plakal, měl horečku, byl neklidný a na těle se mu objevily červené pupínky. Po dalších třech dnech mu z těchto zarudlých skvrn začala rašit ptačí brka. Nejdříve jsme mu je s manželem odstraňovali holicím strojkem, ale stále vyrůstala další a další. Dnes už je raději vytrháváme a doufáme, že, jelikož postupně slábnou, nejpozději do synovy puberty se nám jich podaří zbavit. Zajímavé ale je i to, jak se původně drůbeží buňky v lidském těle zabydlí. Až do takových důsledků, že na jaře a na podzim náš syn takzvaně přepeřuje. V zimě jsou brka silnější a rostou hustěji, a v létě se naopak jedná spíše o takové chmýří.

 

Reakce dětského organizmu na vakcínu

 

Je to váš jediný případ?

Osobně jsem od roku 2002, tedy od začátku očkování proti ptačí chřipce, měla nejméně dalších sedm takových pacientů. Tedy dětí, u kterých se bezprostředně po očkování objevilo takzvané obrůstání peřím. Stejně jako jsou po očkování proti tuberkulóze velmi častými následky hyperaktivita, agresivita a autismus, tak i u vakcíny proti ptačí chřipce nezřídka dochází k silné patologické reakci. Takové, opravdu poměrně časté, případy jsou ale farmaceutickými firmami a jimi placenými lékaři zpravidla utajeny a veřejnost se o nich nedozví.

Jak takové očkování funguje? Jaká je konkrétní příčina růstu peří?

Vakcína je vlastně upravený virus, bakterie nebo toxin. Když se do ní (v našem případě do vakcíny proti ptačí chřipce) přidá biologický materiál ve formě drůbežích buněk, je imunitní odpověď organismu mnohem silnější a může při ní dojít i k výše popsané reakci.

 

Důkladně zvažte, zda je pro dítě očkování nezbytně nutné

 

Očkování proti ptačí chřipce tedy našim čtenářkám nedoporučujete?

V žádném případě! Doba pravidelných epidemií této nemoci je již dávno za námi a navíc tento typ chřipky není ani nijak zvlášť nebezpečný. Za problémy, které může očkování dětem způsobit, těch pár dní zvýšené teploty rozhodně nestojí. Matka již dnes naštěstí může lékaře požádat, aby očkování proti ptačí chřipce vypustil z očkovacího plánu.

 

Ohodnoťte tento článek!

KOMENTÁŘE

PODOBNÉ ČLÁNKY