• LIDSTVO

ČESKO DOSTANE PŘIDĚLENE VIC ČERNOŠSKYCH BOJOVNIKU NEŽ RAKUSKO, ŠVEDSKO NEBO BELGIE

Ladislav Větvička
Květen 22, 2015
Tuž co se divite, slezšti, moravšti a češti hňupi? Vaše země je zatim nepostižena, multykulturně ste vubec zatim velice malo obohaceni, a to je třeba změnit.

Proto zme my, v bruseli rozhodli, že hordy nekompatybilnich, nevzdělanych, češtinu se nikdy nenaučicich synku musi byt větši u vas, než v zemich, kaj už jakasik multykultura pronikla a kaj už mistni obyvatelstvo poznalo vyhody multykulturniho obohaceni a už ma strach cokoliv blafnut.

 

Mladi, ubozi, vychrtli čekatele na azyl v ČR

 

My v bruseli, keři všecko vime, všecko zname a všude zme už byli, s konečnu platnosťu oznamujeme, že z každeho milijona africko-asijskych bojovniku, kere do Evropy pustime, jich dostane:

29.800 Česko

29.200 Švecko

29.100 Belgija

26.200 Rakusko

19.000 Řecko

17.900 Maďarsko

17.800 Slovensko

17.200 Finsko

8.500 Lucembursko

Mimochodem, počet přislušniku Armady ČR ve služebnim poměru v ČR je 28.351 synku, takže na obranu zapomeňte. 

Československo obdrželo skoro taku kvotu, tajak cele Polsko. Duvodem je, že zatimco v Polsku by z teho mohl byt humbuk, tak Čechoslovaci budu držet hubu a krok a jejich zastupci su dluhodobě zvykli kolaborovat. Seznam českych multykulturnich kolaborantu dočasně umistěnych v bruseli naleznete v předchozich blogach.

Se sudružskym pozdravem "Kdo nekolaboruje s nama, kolaboruje proti nam a bude přehlasovan později, anebo spiš dřive dle zasad Libanonske smlouvy". Přesne kvoty pro přiděleni afro-asijskych bojovniku su tu.

Ladislav Větvička, vudce frakce Mordor v EvroParlamentu

 

Ohodnoťte tento článek!

KOMENTÁŘE

PODOBNÉ ČLÁNKY